O mnie – Dj Sebaa

O tym kim jestem, skąd się wziąłem i dlaczego będziesz ze mnie dumny.

Dj Sebaa człowiek-orkiestra, tyle, że bez orkiestry.

To ja, Sebastian Rogulski, Wasz weselny DJ Sebaa. Znam się na swojej pracy jak mało kto. W końcu pochodzę z Opola – stolicy polskiej piosenki. Muzyka to moja pasja, dlatego jestem szczęśliwy, że znalazłem sposób, aby profesjonalnie dzielić się moją miłością do niej. Od wielu lat zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną i prowadzeniem imprez okolicznościowych. Moim konikiem są przyjęcia weselne, podczas których mogę dawać z siebie wszystko. Do nie dawna mogliście spotkać mnie na opolskich weselach, teraz moją bazą operacji jest Mazowsze. Jednak dla Was, Moi Drodzy, dojadę w każdy zakątek Polski by uświetnić Wasze wesele porywającą muzyką i fantastyczną oprawą

Moja przygoda z muzyką trwa już niemalże dwadzieścia lat. Doświadczenie jako DJ zdobywałem przez lata będąc uczestnikiem i wodzirejem wielu wesel. Wszystko zaczęło się w 1997 roku, gdy poznałem Bartka Bogdziewicza, który zaszczepił we mnie muzycznego bakcyla. DJ Bartii obecnie nr 1 pośród najlepszych wodzirejów wesel na całej Opolszczyźnie jak długa i szeroka. Jego zaangażowanie i oddanie sztuce wodzirejstwa zainspirowało mnie do pójścia w jego ślady. Od tego zaczęła się najlepsza przygoda w moim życiu, która trwa do dziś.

Kiedy już mnie poznacie, przekonacie się, że moje zaangażowanie, doświadczenie i pasja sprawiają, że wszyscy uczestnicy wesela zostaną porwani w wir szalonej zabawy. Priorytetem jest dla mnie wysoka kultura osobista oraz nieszablonowe i elastyczne podejście do każdej Młodej Pary, które w połączeniu z głową pełną pomysłów, są gwarancją, że zbliżająca się uroczystość, będzie najpiękniejszym wieczorem w Waszym życiu.

“Dziękujemy Sebastian za cudowne wesele! Goście byli miło zaskoczeni ilością świetnych zabaw! W genialny sposób porywałeś gości do tańca ! Nasze wymarzone wesele było IDEALNE dzięki Tobie!”
Karolina i Mateusz, kwiecien 2016
“Zdecydowanie polecamy Sebastiana! Do prowadzenia wesela podchodzi bardzo profesjonalnie. Dopasowuje zabawę do różnych grup wiekowych, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawią. Od niejednego z gości usłyszeliśmy, ze było to najlepsze wesele na jakim byli. A dwie pary spośród gości zdecydowały się, by prowadził również ich wesele. Na nich również świetnie się bawiliśmy”
Magdalena i Norbert, kwiecien 2016
Dj Sebaa team.
Możesz się z nami zaprzyjaźnić. Zapraszamy!
Prawa ręka Dj-a
Oferujemy usługi.
– Wesela
– Poprawiny
– Rocznice
ERROR
Następujące pola powinny być uzupełnione:- Imię - Email - Wiadomość