Wesela

Podstawą udanego przyjęcia weselnego (jak i każdej innej imprezy) jest muzyka, która porywa serca i nogi do tańca.

Warto zwrócić uwagę, że muzyka towarzyszy nam od powitania Pary Młodej, przez toast i pierwszy taniec, aż do białego rana. Dlatego jej wybór powinien być adekwatny do kolejnych punktów przebiegu imprezy. Gwarantuję dobrą zabawę w rytmie największych tanecznych przebojów począwszy od dwudziestych lat ubiegłego wieku do największych hitów muzyki współczesnej.

Repertuar

Nie mam sztywnego repertuaru i każdą listę utworów przygotowuję pod indywidualne gusta Pary Młodej. Dlatego spotkanie z Wami jest nie tylko ważne, ale wręcz konieczne. Jestem otwarty na sugestie i z radością poznam, jakie utwory są dla Was wyjątkowe. W końcu to Wasz wielki dzień.

Zapraszam Was w muzyczną podróż po szalonych latach 70/80/90 po najświeższe kawałki, które rozbrzmiewają regularnie na antenie wszystkich stacji radiowych. Muzyka łączy pokolenia i łagodzi obyczaje. Serwuję najlepszą muzykę wszystkich pokoleń, dlatego możecie być pewni, że tego dnia na waszym weselu, zagoszczą największe gwiazdy światowej estrady.

Weselne zabawy

Przez lata gromadziłem utwory rozbudowując swoją playlistę. Jestem dobrym obserwatorem, potrafię wyczuć atmosferę, dopasowując na bieżąco repertuar do oczekiwań uczestników wesela. Przyjęcie weselne realizuję z ustalonym wcześniej scenariuszem. Zabawę weselną dzielę na bloki muzyczne przeplatane przerwami, podczas których podawane są posiłki. W międzyczasie organizuję też różnego rodzaju zabawy zapoznawcze i integracyjne z wykorzystaniem różnych pomysłowych rekwizytów. Zestaw gier dobieram do poziomu zaangażowania i charakteru uczestników. Dokładam wszelkich starań, aby wypadały naturalnie angażując wszystkich w równym stopniu. Wszystkie prowadzone przeze mnie zabawy są przemyślane i na poziomie. Niezmiennie dbam o to, by przebiegały one w nienachalnej atmosferze.

ERROR
Następujące pola powinny być uzupełnione:- Imię - Email - Wiadomość